est rus eng lat lit
russitemail

GeoStarEST OŰ

Karamelli 6, Tallinn, 11318

50 80 264

info@geostar.eeLaserkaugusmõõtjad

Hübriid mittepeegeldav lasermõõtja TruPulse 200h

Hübriid mittepeegeldav lasermõõtja TruPulse 200h

kood:
Tootja: Laser Tehnology
Võimalik tellida
hind2,820.00 €
Hind sisaldab KM 20%.
Näidatud hind kehtib kuni 21.10.2020.
Kogus laos ei pruugi vastata tegelikkusele.

Laser Technology Inc. mittepeegeldavate laserkauguse mõõturid TruPulse 200h on maailmas esimene hübriidlaser-kaugusmõõtur - see annab 1,5 mm täpsusega vahemikus kuni 100 m faasirežiimis ja 2–4 ​​mm täpsusega kuni 500 m kaugusel impulssrežiimis.

Nagu kõik TruPulse 200-seeria lasermõõturid, mõõdab see tänu sisseehitatud kallakumõõdikule horisontaalset, kaldu ja vertikaalset vahemaad.

Tootja pakub laserkauguse mõõtjaid uue tasuta tarkvaraga WorkSite App, et laiendada TruPulse 200h võimalusi ja muuta see spetsialistide igapäevaseks tööks lihtsamaks, turvalisemaks ja tõhusamaks. Kerekujundusel on vastupidav tolmu- / veekindel disain karmides tingimustes.

Seda tööriista on lihtne integreerida ka teie praeguse GPS / GNSS tehnoloogia ja tarkvara / rakendustega, pakkudes mitte ainult võrratut täpsust, vaid ka saadavust.

 

Põhijooned:

Hübriidmõõtmistehnoloogia (HMT): ühendab välimise kaugusmõõtja impulsi tehnoloogia siseruumides töötava kaugusmõõturi faasitehnoloogiaga.

Täpsus: saavutab täpsuse millimeetrist sentimeetrini.

Heads-Up (HUD) ekraan: erakordselt hele ja kontrastsed ekraanid, neid on lihtne lugeda kõigis töökoha valgustingimustes, nii siseruumides kui ka väljas!

Mõeldud karmideks töötingimusteks: mõeldud igapäevaseks kasutamiseks karmides tingimustes koos eriti vastupidava IP67 tolmu- ja veekindla ehitusega tänapäeva aktiivsele tööjõule.

Kahekordne Bluetooth ooterežiim: ühendab raadiosidetehnoloogia Bluetooth Classic ja Bluetooth SMART (vähese energiatarbega) ühenduse loomiseks mis tahes tüüpi andmete hankimise seadmega.

ruTargeting: tagab automaatselt parima täpsuse ja kauguse valitud sihtpunktini.


Tehnilised andmed:

Kauguse täpsus: + 2 ÷ 4cm impulssrežiimis, + 1,5 mm faasirežiimis

Tüüpilised eesmärgid: sihtmärgi kvaliteeti võivad mõjutada sellised ilmastikutingimused nagu kuumus, tolm, sihtmärgi peegeldusvõime, sihtnurgaga seotud ristnurk ja kiire levimine.

Kalde täpsus: + 0,1 ° tüüpiline

Maksimaalne vahemaa: 500m impulsstehnoloogia režiim, 100m faasitehnoloogia režiim.

TruTargeting Adaptive Resolution: 0,00m impulsslaseritega kuni kõrgekvaliteediliste sihtmärkideni, 0,0m impulsslaseritega madala kvaliteediga sihtmärkideni.

Mõõtühikud :: Jalad, meetrid, kraadid, protsentuaalne kalle

Söötmine: 2 tükki AA 1,5 V leelispatareisid

Ostukorv (0) - 0.00
Jälgi meid:
DIRcms
©2014 geostar.lv All rights reserved